NDS KP100-320W set SolEnergy PSM 100W
259,00
Laadregelaar:
Direct bestellen
1 - 3 werkdagen levertijd
100 Watt
Afmeting: (LxBxH) 1320x530x60 mm
Inclusief 6 meter lange kabel
Weerbestendig
Omschrijving
NDS Solenergy zonnepaneel set (100 W) incl. laadregelaar
De NDS Solenergy KP100-320 is een complete set om caravan, camper of boot te voorzien van zonnepanelen. Naast het 100 W NDS Solenergy zonnepaneel met 6 meter verbindingskabel, bestaat de set uit een NDS Suncontrol  SCE320M N-BUS laadregelaar en een dakdoorvoer. Met deze set voorziet u de accu’s van uw voertuig van stroom via zonne-energie. (Ook leverbaar met een Bluetooth laadregelaar).
Eenvoudige montage
Het NDS Solenergy PSM100WP.2 zonnepaneel levert tot100W energie en is eenvoudig te monteren dankzij de geïntegreerde montagebeugels. Met de meegeleverde dakdoorvoer leidt u de verbindingskabel van het zonnepaneel door het dak naar binnen, waar u deze verbindt met de  SCE320M N-BUS laadregelaar.
Efficiënt 100W zonnepaneel
NDS PSm100WP.2 zonnepaneel in het kort
  • 36 monokristallijne cellen
  • Gewicht: 9,5 kg
Technische gegevens
  • Maximum vermogen: 100W (+/- 3%)
  • Nominale spanning: 12 Volt
  • Nullastspanning: 23,7 V
  • Kortsluitstroom: 5,54 A
  • Spanning bij max. vermogen: 19,53 V
  • Stroom bij max. vermogen: 5,11 A
Het pakket bestaat uit:
  • NDS Solenergy 100W zonnepaneel
  • NDS Suncontrol SCE320M NBUS laadregelaar
  • 6 meter lange bipolaire verbindingskabel (2 x 2,5 mm²)
  • Dakdoorvoer
  • Wartel PG13,5
SUNCONTROL2
SUNCONTROL2 is de nieuwste laadregelaar van NDS met afzonderlijke ingangen voor twee zonnepanelen.
De MPPT technologie maakt het mogelijk de energie van elk type zonnepaneel (12V nominaal) te maximaliseren, en de modernste laadcurves uit te voeren, zelfs voor LiFePO4 accu’s.
WAT IS N-BUS?
WAT BETEKENT MPPT?
Eigenschappen
Artikelnummer NDS.KS100-320
Merk NDS
Omschrijving KP100-320W set SolEnergy PSM 100W