NDS KP085-360 solarset SolEnergy PSM 85W
Laadregelaar:
Direct bestellen
1 - 3 werkdagen levertijd
85 Watt
Afmeting: (LxBxH) 1165x530x60 mm
Inclusief 6 meter kabel
Dakdoorvoer
Omschrijving
NDS Solenergy zonnepaneel set (85 W) incl. laadregelaar
De NDS Solenergy KP085-360 is een complete set om caravan, camper of boot te voorzien van zonnepanelen. Naast het 85 W NDS Solenergy zonnepaneel met 6 meter verbindingskabel, bestaat de set uit een NDS Suncontrol  SCE360M N-BUS laadregelaar en een dakdoorvoer. Met deze set voorziet u de accu’s van uw voertuig van stroom via zonne-energie.
Eenvoudige montage
Het NDS Solenergy PSM85WP.2 zonnepaneel levert tot 85 W energie en is eenvoudig te monteren dankzij de geïntegreerde montagebeugels. Met de meegeleverde dakdoorvoer leidt u de verbindingskabel van het zonnepaneel door het dak naar binnen, waar u deze verbindt met de  SCE360M N-BUS laadregelaar.
Efficiënt 85 W zonnepaneel
NDS PSM85WP.2 zonnepaneel in het kort
  • 36 monokristallijne cellen
  • Gewicht: 9,0 kg
Technische gegevens
  • Maximum vermogen: 85 W (+/- 3%)
  • Nominale spanning: 12 Volt
  • Nullastspanning: 22,79 V
  • Kortsluitstroom: 6,54 A
  • Spanning bij max. vermogen: 18,83 V
  • Stroom bij max. vermogen: 4,52 A
Het pakket bestaat uit:
  • NDS Solenergy 85 W zonnepaneel
  • NDS Suncontrol SCE360M NBUS laadregelaar
  • 6 meter lange bipolaire verbindingskabel (2 x 2,5 mm²)
  • Dakdoorvoer
  • Wartel PG13,5
SUNCONTROL2
SUNCONTROL2 is de nieuwste laadregelaar van NDS met afzonderlijke ingangen voor twee zonnepanelen.
De MPPT technologie maakt het mogelijk de energie van elk type zonnepaneel (12V nominaal) te maximaliseren, en de modernste laadcurves uit te voeren, zelfs voor LiFePO4 accu’s.
WAT IS N-BUS?
WAT BETEKENT MPPT?
Eigenschappen
Artikelnummer NDS.KS085-360
Merk NDS
Omschrijving KP085-360 solarset SolEnergy PSM 85W