Denson DEN22TVF SMART 22 inch LED TV met Fastscan en DVD
Zenders inlezen:
Direct bestellen
1 - 3 werkdagen levertijd
Android SMART televisie
Satelliet, Digitenne en kabeltuner
Fastscan Canal Digitaal
12 Volt gestabiliseerd
Omschrijving
Met de Denson 22 inch Full HD SMART TV heeft u een mooie, kwalitatief hoge, nieuw model Android 11 SMART Televisie voor in uw camper, caravan of boot.
Belangrijkste kenmerken:
-SMART Android 11 TV
-DVD speler
-22" Full HD LED TV (A-grade E-LED panel)
-DVB-S2/C/T2
-CI+
-9-30 Volt
-Bluetooth voor draadloze verbindingen van bijvoorbeeld een externe soundbar speaker.
Eshare app (casting)
Fastscan
Gestabiliseerde voeding
Met de gestabiliseerde voeding is het mogelijk om deze rechtstreeks aan te sluiten op een 12V aansluiting, de voeding kan namelijk gebruikt worden van 9-30 Volt.
SMART tv en ingebouwde wifi (Dual Band)
De Smart functie van deze tv zorgt ervoor dat men (mits er internet is) ook de apps zoals Netflix, Videoland en enz kan bekijken. De Denson DEN22FSMARTTV is voorzien van een Dual Band WiFi-antenne voor gebruik op 2,4 GHz en 5,8 GHz.
Multimedia
5V uitsturing, schakelbaar
Voor gebruik van DVB-T/T2 kan men werken met actieve of passieve antennes, op de coax kan namelijk de 5V aan- of uitgeschakeld worden en is een power inserter niet benodigd bij een actieve antenne.
Algemene specificaties:
- Resolutie: 1920*1080 (Full HD)
- Kijkhoeken: 178° *178°
- 22 inch (56cm) Anti Tril LED paneel
- Brightness: 300 cdm
- Automatische Brightness controle
- Contrast: 3000/1
- Audio uit: 2 x 5Watt
- H.265/HEVC Main@l4.1
- EPG/ Teletekst
Aansluitingen:
- LNB-in (DVB-S) & RF-in (DVB-T, DVB-C)
- 2 * HDMI (e-ARC & UART)
- 12VDC in
- 2 * USB (PVR, Multimedia & Softw. update)
- Auio L / Audio R / Video uit (3 x tulp)
- Mini 3.5mm jack AudioLR/Video IN
- Oortelefoon uit
- Coaxiaal uit
- RJ45 poort
Power:
- 12dc (9.5Vdc – 30Vdc werkzaam)
- Beveiligd tegen verkeerde polariteit
- Beveiligd tegen piekspanningen
- Gestabiliseerd
- Geleverd met 100-240VAC netadapter
- Verbruik: (21Watt -48Watt)
- Energie-Klasse: E
Afmetingen:
B * H * D = 49.6 * 29.1 * 4.4cm (zonder voet)
Schotel(antenne)
Er zijn handmatige schotels en automatische schotels.
LNB & LNB houder
Ontvanger
Smartcard/Module
Bevestigingsmateriaal voor de schotel
Wanneer u een schotel heeft zal deze uiteraard ergens aan bevestigd moeten worden.
Kabels en connectoren
Azimuth en Elevatie
Ideaal voor thuis en vakantiewoning, ook in buitengebied
Ideaal voor in uw camper, caravan of vrachtwagen, overal in Europa!
Een week vooruit kijken in de Elektronische Programma Gids
u kunt gerust een week vooruit kijken welke zenders er op het programma staan!
Opnemen en tegelijkertijd een ander programma bekijken
Sublieme beeld- en geluidskwaliteit
Alle publieke en commerciele Nederlandse zenders
Ook bij satelliet tv zijn deze gewoon te ontvangen.
Honderden gratis zenders binnen bereik
Ook radiozenders beluisteren
Heeft u na het lezen nog onbeantwoorde vragen? neem gerust contact op!
Voordelen Canal Digitaal
  • Canal digitaal heeft een groot zenderaanbod
  • In heel Europa te ontvangen
  • Eenvoudig Astra 1 én 3 kunnen ontvangen
Meer informatie over Canal Digitaal vindt u hier.
installatie automatische schotel
  1. De automatische schotel uit de doos halen en monteren;
    Afbeelding 1, draaicirkel Oyster schotel
  3. Het dak schoonmaken/ontvetten en daarna vastlijmen met speciale kit;
    Afbeelding 2, Premtech lijmende kit
    Afbeelding 3, Oyster dakdoorvoer
  6. Monteren van het bedienpaneel aan de wand en de bekabeling naar de stuurunit;
  7. De stuurunit aansluiten op de bekabeling vanaf buiten en de tv of satelliet ontvanger binnen.
  9. De stuurunit aansluiten op de bestaande 12 volt of 220 volt bedrading.
  10. Alles in bedrijf stellen en uitvoerig testen.
Eigenschappen
SMART besturingssysteemAndroid
Artikelnummer 01020795
Merk Denson
Omschrijving DEN22TVF SMART 22 inch LED TV met Fastscan en DVD
Downloads
OmschrijvingBestandstypeDownload
Bestel de Denson DEN22TVF SMART 22 inch LED TV met Fastscan en DVD samen met